Forum klanu Truck-Transport


Witamy na stronie Trans-Transport !

Forum przeznaczone dla graczy PTS oraz członków klanu Trans-Transport


#1 2012-04-11 18:30:04

 Mopekxdd

Administrator

Skąd: Żukowo
Zarejestrowany: 2012-04-11
Posty: 16
Punktów :   

Wzór Podania

Witam. W tym temacie postaram się wam przedstawić wzór , który należy stosować pisząc podanie do naszego klanu . Chciałbym aby wasze podania zawierały wymienione poniżej informacje. Pod wzorem jest przykład, jest on bardzo mocno streszczony ponieważ pisałem go na szybko . Rozpisujcie się ! Dobrze napisane podanie to połowa sukcesu!

Nick:
Score:
Staż:
Wiek:
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ty?:
Znajomość mapy (0-10):
Bany/kicki/skargi:


Przykład:


Nick: [TT]Mopek
Score: 45
Staż: Łącznie 5m
Wiek: 17
Coś o sobie: Mam na imię Oskar , pochodzę z Żukowa k.Gdańska. Interesuję się różnymi sportami , motoryzacją oraz grami pc . Uczęszczam do 1kl Technikum Logistycznego .
Dlaczego akurat Ty?: Uważam , że jestem bardzo dobrym kandydatem na członka owego klanu , ponieważ jestem osobą kulturalną , znam bardzo dobrze zasady serwera, wraz z mapą gry . Nie  miałem konfliktów z innymi graczami , bardzo dobrze nawiązuję kontakty . Chciałbym również pomóc klanowi się rozwijać , z racji takiej , że jest nowy , może wam się przydać moja pomoc.
Znajomość mapy (0-10): 10/10
Bany/kicki/skargi: BRAK

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

Podanie oczywiście piszemy w temacie przeznaczonym do tego !

Pozdrawiam [TT]Mopek

Oczywiście jak zwykle , jak reszta administracji ma jakieś zażalenia co do mojego tematu , proszę pisać tutaj .


Jeśli Ci kiedykolwiek pomogłem , nie zapomnij  dać +

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.falloutboy.pun.pl www.koimonogatari.pun.pl www.vipshow.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.lotr-katahha.pun.pl